Pensylwania

poleć serwis drukuj

Duchowa odnowa w Amerykańskiej Częstochowie

09-11-2018

Fot. czestochowa.us
Fot. czestochowa.us
Fot. czestochowa.us

W środę, 5 września 2018 r., w ramach spotkania Odnowy w Duchu Świętym w Amerykańskiej Częstochowie odbyła się konferencja dla kobiet i mężczyzn. Mszy św. o 7:30 rano w Kaplicy Matki Bożej przewodniczył ks. Rafał Jarosiewicz, który wygłosił także homilię.

Ks. Rafał jest kapłanem diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej i prowadzi fundację „SMS z Nieba” oraz jest organizatorem wielu wydarzeń ewangelizacyjnych m.in. „Jezus na Stadionie” i „Stadion Młodych” (rekolekcje dla młodych odbędą się już 6 października na PGE Narodowym w Warszawie). Po mszy miało miejsce spotkanie dla kobiet pt. „Królewska Krew Płynie w Tobie”, które poprowadziły Magdalena Plucner (założycielka Akademii Rozwoju Talentów), Iwona Zielonka (dyrektor Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej) oraz Jolanta Zatorska (Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej). Ks. Rafał natomiast poprowadził spotkanie dla mężczyzn pt. „Rozeznawanie Duchowe – męskie podchodzenie do podjętych decyzji”.

o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com