Pensylwania

poleć serwis drukuj
Scott Wagner. Fot....

Kandydat na gubernatora Pensylwanii Scott Wagner spotkał się z przedstawicielami polonijnych środowisk

10-25-2018

W piątek, 19 października, z inicjatywy Scotta Wagnera, republikańskiego kandydata na gubernatora Pensylwanii, w sali parafialnej kościoła św. Jana Kantego w Filadelfii odbyło się spotkanie z przedstawicielami środowisk polonijnych w tym stanie.

W spotkaniu udział wzięli członkowie Komitetu Obchodów Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej, w tym Klubu Gazety Polskiej w Filadelfii, Reduty Dobrego Imienia i Rodzin Radia Maryja oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Dom Polski, Fundacji Kościuszkowskiej oddziału w Filadelfii i Pl. 12 SWAP.

Podczas spotkania Scott Wagner podkreślił rolę, jaką Polonia odegrała w wyborach prezydenckich w 2016 r. oraz za pośrednictwem obecnych na spotkaniu przedstawicieli polonijnych organizacji zwrócił się do Polonii o pomoc w kampanii.

Przypomnijmy, że w listopadowych wyborach Scott Wagner o fotel gubernatora Pensylwanii będzie walczył z kandydatem demokratów, Tomem Wolfem, który ubiega się o reelekcję.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com