Pensylwania

poleć serwis drukuj

Pasowanie na ucznia w Szkole Języka Polskiego w Filadelfii

11-25-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

4 listopada podczas mszy świętej w kościele św. Jana Kantego w Filadelfii miała miejsce ceremonia pasowania na ucznia tegorocznych pierwszoklasistów ze Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Kantego w Filadelfii.

Uczniowie tradycyjnie zaprezentowali się w jednakowych czerwonych koszulkach z logo szkoły. Przedstawili krótki program artystyczny, po czym odbyło się uroczyste ślubowanie. Na zakończenie uroczystości wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

JLS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com