Pensylwania

poleć serwis drukuj
Dzięki aukcji...

Dzień Kobiet w Szkole „Ogniwo”

03-18-2019

9 marca w Szkole „Ogniwo” w Morrisville, PA, odbyła się doroczna impreza dla pań z okazji ich święta. Uczestniczył w niej też Ryszard Druch, który swoim humorem umilił czas wszystkim przybyłym na spotkanie paniom.

Szkoła „Ogniwo” jest wdzięczna za jego obecność, jak również za jego zaangażowanie i przychylność, bowiem ze swojej licznej kolekcji antyków przekazał kilka rzeczy na aukcję, którą też sam perfekcyjnie przeprowadził. Dzięki aukcji szkoła wzbogaciła się o 460 dolarów.

– Bądźmy wdzięczni wobec ludzi, którzy bezinteresownie niosą ze sobą uśmiech i wsparcie – dlatego oddajmy panu Ryszardowi nasze uśmiechy, mijając go po szkolnych korytarzach – tak podsumowują to wydarzenie osoby ze szkolnej społeczności.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com