Pensylwania

poleć serwis drukuj

Albatross: aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody

05-12-2019

Bliskość natury to...
W Albatrossie można...
Goście mogą...

Wakacje za pasem – to dobry czas, by rozejrzeć się za dobrym miejscem do wypoczynku. Jeżeli szukacie pięknie położonego resortu w górach, chcecie odpocząć od miejskiego zgiełku wśród wszechobecnej przyrody oraz cenicie obiekty o dobrym standardzie, w którym każdy z członków rodziny lub grupy znajomych znajdzie atrakcje dla siebie, to Albatross Resort w Pensylwanii będzie strzałem w dziesiątkę.

Miejsce z klimatem

Ten polonijny ośrodek wypoczynkowy powstał przeszło 20 lat temu i od tamtej pory prężnie działa jako doskonałe miejsce na weekendowy relaks, dłuższe wczasy czy cieszące się olbrzymią popularnością kolonie letnie i zimowiska.

Bieszczadzki klimat, pięknie usytuowany wśród lasu ośrodek, pobliskie jeziorko oraz rzeka - wszystko to sprawia, że jest to miejsce, z którego nie chce się odjeżdżać i do którego bardzo chętnie się wraca. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, na miejscu jest do dyspozycji basen, kort tenisowy i boiska sportowe. Wieczorami organizowane są dyskoteki, ogniska albo grille – śpiewom i tańcom nie ma końca! Można też zagrać w bilard czy ping ponga. To bajecznie położone miejsce zapewnia wiele atrakcji zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Na rodzinny lub grupowy wypad można wynająć pokoje lub cały domek. Dla najmłodszych jest plac zabaw. Jest to też miejsce, do którego można zabrać swojego czworonożnego pupila.

Początek sezonu

Sezon letni rozpoczyna się już w Memorial Day. Podczas tego weekendu właściciele zapewniają wiele różnych atrakcji. Następnie (21-23 czerwca) organizowana jest Noc Świętojańska, gdzie przy blasku pochodni, staropolskim obyczajem puszczane są na wodę wianki i organizowane jest poszukiwanie kwiatu paproci. Zabawa przy ognisku trwa do białego rana!

W resorcie można też spędzić Nowy Rok, bawiąc się hucznie w noc sylwestrową. Oferta ośrodka wypoczynkowego Albatross przez cały rok jest bogata w wydarzenia i atrakcje, dlatego zaglądać na stronę internetową resortu www.albatross-polonia.com, gdzie na bieżąco można znaleźć informacje o koloniach, zimowiskach czy specjalnych ofertach weekendowych.

Niezapomniana przygoda

Wypoczynek dla dzieci to jedna z głównych ofert resortu. Co roku odbywają się tutaj kolonie. W tym roku rozpoczynają się 7 lipca. Dzieci kwateruje się na terenie ośrodka w klimatyzowanych pokojach dwuosobowych z łazienką, wyposażonych też w lodówki. Zapewnione jest pełne wyżywienie – 4 posiłki dziennie. Jest też pralnia. Dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, korzystając w pełni atrakcji, jakie na miejscu oferuje Albatross Resort, a także uczestniczą w wielu wycieczkach np. do parku wodnego czy parku rozrywki, farmy krokodyli, grają w paintball, mogą jeździć konno oraz korzystać z wielu innych przygotowanych z myślą o nich atrakcji. Również na terenie ośrodka doświadczona kadra organizuje dzieciom czas.

„Zapraszamy Polonię!”

Wakacje w Albatrossie na długo pozostają w pamięci; dzieci nawiązują przyjaźnie i bardzo często wracają tutaj w następnym sezonie, aby spotkać się ze swoimi znajomymi. Są też tacy, którzy sami wypoczywali w ośrodku, a teraz przywożą tu swoje dzieci.

Hani i Wieśkowi Piórkowskim - właścicielom Albatross Resort – nie brakuje energii i kreatywności. Jest to jedyny polonijny ośrodek słynący z prawdziwie słowiańskiej gościnności i jedyny celebrujący staropolskie tradycje. Pachnący las, świeże powietrze, natura – wszystko to sprawia, że Albatross Resort jest idealnym miejscem na odpoczynek.

PROMOCJA


Rita Dr, Newfoundland, PA 18445

www.albatross-polonia.com

Rezerwacje: 570-676-5564 lub 917-969-3534

wróć

Fotorelacje

W świecie zabawek Amato’s Toy and Hobby w New Britain, CT

Najpierw było marzenie, które przerodziło się w pasję. Połączenie pasji i ciężkiej pracy zaowocowało sukcesem. Amato’s Toy and Hobby to spełniony amerykański sen czterech pokoleń rodziny Amato i miejsce, które na stałe wpisało się w lokalny krajobraz New Britain. Wkrótce obchodzone będzie 80-lecie istnienia sklepu, między półkami którego każdy może przenieść się na chwilę do dziecięcych lat. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
07-23-2019
Doroczny, kilkudniowy festiwal w Manville
07-25-2019
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Stockbridge
07-27-2019
Dyskoteka w Polskim Centrum w Clearwater
07-27-2019
Zabawa letnia w Haller Post # 111
07-28-2019
6. doroczny Polski Piknik w Clinton w Turner Hall Pavilion
Zobacz kalendarz

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com