Pensylwania

poleć serwis drukuj
Arrow Trans Corp...
Piotr Klich, CEO...

Arrow Trans Corp – kierunek sukces!

09-03-2020

Minęło już 10 lat od założenia Arrow Trans Corp, jednej z najlepszych firm transportowych w Illinois. Dla firmy to była trudna, lecz satysfakcjonująca dekada, udowadniająca, że „amerykański sen” można spełnić, wkładając ogromną determinację w osiągnięcie założonego celu.

Rynek usług transportowych w USA jest zatłoczony i bardzo wymagający, a źródeł sukcesu Arrow Trans Corp należy poszukiwać przede wszystkim w nowoczesnym podejściu do zarządzania personelem i dbaniu o rodzinną atmosferę pracy. To głównie dzięki temu, firma nadal rozwija się bardzo prężnie.

Przez 10 lat poświęcałem praktycznie każdą chwilę by usprawniać funkcjonowanie firmy, ciągle ją ulepszać i wprowadzać coraz to wyższe standardy, które, jak się okazało, teraz konkurencja musi nadganiać. Doskonale wiedzą o tym moi najbliżsi, bez których wsparcia nie dałbym rady. Myślę, że to jest dobry moment, aby publicznie podziękować mojej rodzinie za to, jacy byli wyrozumiali, kiedy pojawiały się chwile, gdy życie osobiste musiałem poświęcać na rzecz zarządzania biznesem. Firma funkcjonuje doskonale dzięki jednej zasadzie: u nas pracownik jest na pierwszym miejscu. To jest właśnie kierunek, który obraliśmy już na samym początku działalności. Pracujemy zgodnie z zasadą „Żyj i daj żyć innym”. Każdy potrzebuje szacunku innego człowieka, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. My kształtujemy pozytywną kulturę opartą na współpracy i pomocy. Tu nikt nie jest sam ze swoimi problemami. Jeśli takie się pojawiają, wspólnie je rozwiązujemy. Dzięki temu zainteresowanie pracą u nas jest wysokie, a zatrudniamy tylko najlepszych w branży – mówi Piotr Klich, CEO Arrow Trans

Arrow Trans Corp jest doceniany dzięki profesjonalizmowi kadry zarządczej, pracowników i kierowców. Klienci doceniają ich nowoczesną flotę i terminowość dostaw. Ich ciężarówki zostały również wielokrotnie wyróżnione za najlepszy custom design na wystawie The Truckers Jamboree.

Ale to nie wszystko. Czy znacie popularny serial „Ciężarówką przez Stany”? Jest on realizowany właśnie przy współpracy z Arrow Trans Corp z Elk Grove Village!

To losy głównego bohatera, Dawida Andresa, kierowcy zatrudnionego w Arrow Trans Corp z fascynacją śledzą miliony widzów Discovery Channel i TVN. To właśnie dzięki tej roli Dawid stał się ikoną amerykańskiego truckera.

Projekt „Ciężarówką przez Stany” był przełomowym momentem w historii budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Jest to też mój osobisty sukces, że telewizja TVN wybrała właśnie Arrow Trans Corp jako partnera przy produkcji serialu. Cieszymy się, że możemy pokazać widzom w Polsce i USA piękne krajobrazy i niesamowite miejsca, często odlegle od utartych szlaków. I to dzięki naszej ciężarówce docieramy wszędzie tam i odkrywamy nieznane oblicza Ameryki. Jest to też znakomita okazja do pokazania życia „ludzi drogi” takim, jakie ono jest naprawdę. Jest to zawód satysfakcjonujący, lecz jednocześnie wymagający skupienia i zaangażowania, a tacy ludzie jak Dawid Andres udowadniają, że ta praca jest też sposobem na ciekawe życie – mówi Piotr Klich.

I tu kolejna dobra informacja – na początku przyszłego roku producenci z TVN ponownie zawitają do Chicago, by rozpocząć zdjęcia do kolejnego sezonu „Ciężarówką przez Stany”.

W tym miejscu należy też dodać, że Arrow Trans Corp również uczestniczył w produkcji serialu „Truckerki” pokazującego na antenie Discovery Channel i TVN pracę kierowcy ciężarówki z punktu widzenia kobiety za kierownicą.

Promocja


Więcej informacji o tej dynamicznie rozwijającej się polonijnej firmie transportowej można znaleźć na ich nowej stronie internetowej:  lub zadzwoń: 773-954-5787 i dowiedz się więcej o pracy w oddziale Arrow Trans Corp w Harrisburg, PA.

wróć

Fotorelacje

Dożynki w Polskim Centrum w Clearwater

W niedzielę, 20 września, Polonia z Clearwater i okolic spotkała się w Polskim Centrum im. Jana Pawła II na tradycyjnych dożynkach. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia na salę sztandaru Polskiego Centrum oraz wniesienia dożynkowych wieńców. Uroczystemu pochodowi towarzyszył śpiew tradycyjnych dożynkowych przyśpiewek ludowych. Na scenie, przyozdobionej dekoracjami z motywami ludowymi, zaprezentowany został program artystyczny. Goście mogli liczyć również na smaczny obiad. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Zobacz kalendarz

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com