Pensylwania

poleć serwis drukuj
Spotkanie z...

Stan Borys zaśpiewał dla Polonii w Pensylwanii

03-01-2018

Po dwóch udanych koncertach w New Jersey Stan Borys udał się do Pensylwanii, aby również tamtejszej Polonii zaprezentować swoją twórczość. Koncert odbył się 4 lutego w Pocono Cinema and Cultural Center w East Stroudsburgu i zgromadził wielu miłośników polskiej muzyki.

Artysta wykonał swoje największe przeboje, wśród których znalazły się takie utwory jak „Jaskółka”, „Anna” czy „Spacer dziką plażą” oraz najnowsze utwory z ostatniego singla „Samotność mego serca” i płyty pt. „Ikona”.

W organizacji tego koncertu pomogła nam Hanna Czuma (dyrektor Polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w East Stroudsburgu – red.). Publiczność dopisała, cieszymy się, że mogliśmy tam wystąpić – mówi partnerka i menadżerka wokalisty Anna Maleady.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com