Pensylwania

poleć serwis drukuj

Wielkanocny brunch w Stephen Foster Community Center

04-05-2018

Fot. Archiwum PCC
Fot. Archiwum PCC
Fot. Archiwum PCC

24 marca w Stephen Foster Community Center odbył się wielkanocny brunch, którego organizatorem była Rada Kultury Polskiej w Pittsburghu (Polish Cultural Council – PCC).

Uczestnicy mieli okazję do miłego spotkania w gronie znajomych, do złożenia sobie świątecznych życzeń, a także do podzielenia się lub posmakowania tradycyjnych polskich potraw wielkanocnych z różnych regionów Polski. Atrakcje były przewidziane także dla dzieci.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

XX Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy

W niedzielę 1 lipca odbyła się XX Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Amerykańskiej Częstochowy. Pielgrzymka każdego roku gromadzi słuchaczy i sympatyków Radia Maryja za oceanem – w USA i Kanadzie. Tegorocznemu modlitewnemu spotkaniu w Doylestown, PA towarzyszyło hasło: „Polska miłością wskrzeszona”. Nawiązywało ono do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi sondami.

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com